color: #333; color: #555; font-weight: normal;
Archived web site

The web site has been archived, access to the control panel to restore it.

font-size: 14px; font-size: 12px; font-size: 48px; border-bottom: 1px solid #d9d9d9; padding: 15px 0 5px 0; margin: 0 0 20px 0; h2 { padding: 0; } AlterVista - Free Web Hosting a { } #footer { } margin: auto; margin: 0 0 30px 0; color: #F7931E; margin-top: 5%;

Vyhledvn
Vyhledvn:
Pátek, 20 říjen 2017

Informace o výpadcích internetu a jiné... Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Úterý, 06 červenec 2010

Reaguji tímto příspěvkem na některé rozhořčené e-maily či telefonáty od některých našich členů a na výpadky internetu samotné.

V poslední době opravdu dochází ke krátkodobým výpadkům internetu. Tyto výpadky nejsou způsobeny v naší místní síti, ale na hlavním spoji, který je ve správě našeho dodavatele konektivity. Tento spoj máme v pronájmu a je pod neustálým dohledem, takže dodavatel o problému ví od samého začátku a také ho řeší. Bude nutné celý spoj vyměnit. Protože se ale jedná o spoj v licencovaném pásmu, který navíc podléhá registraci, nejde vše tak rychle, jak bychom si představovali. Poslední informace je, že zařízení je již vyrobeno a předběžná nstalace (výměna) proběhne v termínu 12. - 16.7.2010. O přesném termínu výměny vás ještě budeme informovat.

Žádáme všechny členy sdružení o trpělivost při řešení této situace a zároveň se omlouváme za případné problémy způsobené výpadky internetu. Věřte, že v současné chvíli nejsme schopni dělat nic jiného než vyvíjet tlak na dodavatele k  urychlení výměny spoje s následným dojednáním slevy za službu. Zasíláním e-mailů či telefonáty typu: "Zase nešel od 1 do 4 hodin internet a v pondělí přes den 3x asi na půl hodiny vypadl, tak za co si to tu vlastně platíme!" nic neurychlíte, pouze nám seberete chuť a snahu vše co nejrychleji vyřešit. Nebráníme se konkrétním návrhům, jak se o naši síť starat lépe, naopak je rádi přivítáme.

Ještě vás chceme informovat, že se pracuje na nových webových stránkách našeho sdružení, rozšířené o další články či rubriky, které by vás mohly zajímat. Budeme rádi za každý nápad, návrh či podnět. Napište nám, co by vás zajímalo a co by jste rádi na stránkách viděli.

Díky

Aktualizováno ( Čtvrtek, 29 červenec 2010 )
 
< Předch.   Další >

Hlavní menu
Domů
Kdo jsme?
Kontakt
Dokumenty
Náš účet
Fórum
Odkazy
Galerie
Žádost o připojení
Žádost o servisní zásah
Vyhledávání
Firmy
Administrátor
Statistiky
Návštěvníků: 4478581
Svatek
Dnes je: Pátek, 20 říjen 2017
Dnes má svátek: Vendelín
Zítra má svátek: Brigita
Predpoved pocasi
Předpověď pro ČR zítra Předpověď pro ČR pozítří
© 2017 Stanet
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.