} ul {
  • The page no longer exists.
  • This can be due to:

    border-bottom: 1px solid #d9d9d9; margin-bottom: 10px; font-size: 48px; "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-strict.dtd"> } margin: 0 0 10px 0;

    Vyhledvn
    Vyhledvn:
    Pátek, 20 duben 2018
    Domů
    Nové webové stránky
    Napsal Administrator   
    Pondělí, 23 srpen 2010

    Jak jsme před časem slíbili, připravujeme pro vás nové webové stránky. V současné době jsou spuštěny v testovacím režimu a již brzy vám je představíme. Můžete se těšit nejen na nový vzhled, ale i na další rozšíření. Novým stránkám se chceme více věnovat a neomezovat se pouze na oznámení o výpadcích internetu a změnách v síti. Bude zde zprovozněna registrace uživatelů, kterou určitě doporučujeme provést a to hned z několika důvodů. Jedním z nich je zpřístupnění dalších rozšíření stránek dostupné pouze po registraci. Registrací také získáte emailovou schránku s doménou stanet.cz (vesejmeno @ stanet.cz) ( dosud jen na požádání ). Registrovaní uživatelé mohou být informováni o připravovaných změnách, aktualitách, zlepšeních a akcích nebo plánovaných výpadcích sítě, dále bude možné publikovat vlastní články nebo fotografie, využít návody a postupy pro nastavení počítače apod.

    Brzy nashledanou na novém webu!

    Aktualizováno ( Pondělí, 23 srpen 2010 )
     
    Přejděte na technologii 5GHz
    Napsal Administrator   
    Úterý, 10 srpen 2010
    Dovolujeme si vás upozornit, že stále trvá akce "Přechod na 5G" (viz také náš leták). Stávajícím členům tato akce přinese zkvalitnění a zrychlení připojení k internetu a to až několikanásobně, za stávající ceny. Jedinou investicí je nákup nového přijímače z důvodu vyšší pracovní frekvence v pásmu 5GHz/n oproti stávajícím 2,4GHz. Cena přijímače se pohybuje kolem 1.600,- Kč. Výměnu přijímače provádíme zdarma a váš stávající přijímač případně přenastavíme do režimu vysílače pro bezdrátové vysílání po domě či zahradě pro notebook nebo jiné wifi zařízení (tiskárna, telefon, PDA, iPhone ...) a to rovněž zdarma. Vysílání touto technologií je přístupné po celé obci a již je na ni přepojena téměř čtvrtina uživatelů. Noví členové jsou připojováni pouze touto technologií a navíc získávají 2 měsíce provozu "na zkoušku" zdarma.
    Aktualizováno ( Úterý, 10 srpen 2010 )
     
    Novinka - Žádost o servisní zásah
    Napsal Administrator   
    Neděle, 25 červenec 2010
    Nově jsme pro vás připravili možnost požádat o servisní zásah přímo zde z webových stránek vyplněním několika základních údajů. Odkaz na žádost se nachází v hlavním menu.
    Aktualizováno ( Neděle, 25 červenec 2010 )
     
    Výpadek internetu 12.7.2010
    Napsal Administrator   
    Pondělí, 12 červenec 2010

    Vyjádření OS STANET k výměně spoje a s ním související neplánované délce výpadku:

    Včera proběhla plánovaná výměna páteřního spoje Šťáhlavy - Radyně. Důvodem byla nestabilita používaného spoje, která se našeho sdružení dotkla zejména v posledních dnech. Tato výměna měla  být dokončena kolem 16-té hodiny a ne ve špičce provozu tj. 19.35hod. Tento čas ovlivnilo prodloužení času fyzické výměny antén, následné problémy při konfiguraci a spuštění spoje. Po všech těchto komplikacích se firmě podařilo uvést spoj do provozu ve 22.35hod 12.07.2010.

    OS STANET

     

    Oficiální vyjádření firmy SLOANE PARK Property Trust :

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

    Dobrý den,
    zasílám vyjádření ke včerejšímu neplánovanému výpadku na službě CUST-STANET-IP-POP1.SP-1.

    Dne 12.7.2010 v odpoledních hodinách došlo k plánované výměně mikrovlnného spoje Radyně - Šťáhlavy. Práce na instalaci spoje skončily v 19:35. Služba se na 20 minut rozeběhla, poté opět vypadla, ačkoli podle údajů dostupných z managementu všech aktivních prvků po trase vypadala jako plně fukční. Nicméně CPE zákazníka bylo nedostupné a nebylo lze přenést žádná data.
    Přes usilovnou snahu několika techniků se ji nedařilo rozeběhnout ani konfiguračními zásahy na páteřním switchi a routeru, ani restartem CPE. Řešení přinesl až restart obou rádiových jednotek spoje Radyně - Šťáhlavy.

    Za způsobené potíže přijměte prosím naši omluvu.

    S pozdravem

    Ladislav Kučera
    NOC
    SLOANE PARK Property Trust 

    """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

     

     

     

    Aktualizováno ( Úterý, 13 červenec 2010 )
    Celý článek...
     
    Výměna páteřního spoje - aktualizace termínu
    Napsal Administrator   
    Sobota, 10 červenec 2010

    V pondělí 12.7.2010 proběhne výměna páteřního spoje do sítě internet. Při této výměně dojde k výpadkům konektivity.

    Děkujeme za pochopení

    Aktualizováno ( Sobota, 10 červenec 2010 )
     
    << Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

    Výsledky 1 - 8 z 59

    Hlavní menu
    Domů
    Kdo jsme?
    Kontakt
    Dokumenty
    Náš účet
    Fórum
    Odkazy
    Galerie
    Žádost o připojení
    Žádost o servisní zásah
    Vyhledávání
    Firmy
    Administrátor
    Přihlášení

    Zapomenuté heslo
    Ankety
    Syndikování
    Statistiky
    Návštěvníků: 5481345
    Svatek
    Dnes je: Pátek, 20 duben 2018
    Dnes má svátek: Marcela
    Zítra má svátek: Alexandra
    Predpoved pocasi
    Předpověď pro ČR zítra Předpověď pro ČR pozítří
    © 2018 Stanet
    Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.