#container { color: #4C5CBD; } padding: 0; margin-bottom: 10px; color: #F7931E; ul { text-decoration: underline; #logo { margin: auto; } } body { width: 540px; }
 • The page has been moved.
 • } font-size: 12px; Error 404 :( font-weight: normal; width: 540px; margin: 0 0 10px 0; text-align: right; #footer { Pay attetion to UPPER and LOWER cases
  AlterVista - Free Web Hosting border-top: 1px solid #d9d9d9; color: #FECC04;

  font-size: 14px; text-align: left; h2 { http://site.altervista.org/Page.html is different from http://site.altervista.org/page.html


  Vyhledvn
  Vyhledvn:
  Pátek, 22 červen 2018
  Domů
  Nové webové stránky
  Napsal Administrator   
  Pondělí, 23 srpen 2010

  Jak jsme před časem slíbili, připravujeme pro vás nové webové stránky. V současné době jsou spuštěny v testovacím režimu a již brzy vám je představíme. Můžete se těšit nejen na nový vzhled, ale i na další rozšíření. Novým stránkám se chceme více věnovat a neomezovat se pouze na oznámení o výpadcích internetu a změnách v síti. Bude zde zprovozněna registrace uživatelů, kterou určitě doporučujeme provést a to hned z několika důvodů. Jedním z nich je zpřístupnění dalších rozšíření stránek dostupné pouze po registraci. Registrací také získáte emailovou schránku s doménou stanet.cz (vesejmeno @ stanet.cz) ( dosud jen na požádání ). Registrovaní uživatelé mohou být informováni o připravovaných změnách, aktualitách, zlepšeních a akcích nebo plánovaných výpadcích sítě, dále bude možné publikovat vlastní články nebo fotografie, využít návody a postupy pro nastavení počítače apod.

  Brzy nashledanou na novém webu!

  Aktualizováno ( Pondělí, 23 srpen 2010 )
   
  Přejděte na technologii 5GHz
  Napsal Administrator   
  Úterý, 10 srpen 2010
  Dovolujeme si vás upozornit, že stále trvá akce "Přechod na 5G" (viz také náš leták). Stávajícím členům tato akce přinese zkvalitnění a zrychlení připojení k internetu a to až několikanásobně, za stávající ceny. Jedinou investicí je nákup nového přijímače z důvodu vyšší pracovní frekvence v pásmu 5GHz/n oproti stávajícím 2,4GHz. Cena přijímače se pohybuje kolem 1.600,- Kč. Výměnu přijímače provádíme zdarma a váš stávající přijímač případně přenastavíme do režimu vysílače pro bezdrátové vysílání po domě či zahradě pro notebook nebo jiné wifi zařízení (tiskárna, telefon, PDA, iPhone ...) a to rovněž zdarma. Vysílání touto technologií je přístupné po celé obci a již je na ni přepojena téměř čtvrtina uživatelů. Noví členové jsou připojováni pouze touto technologií a navíc získávají 2 měsíce provozu "na zkoušku" zdarma.
  Aktualizováno ( Úterý, 10 srpen 2010 )
   
  Novinka - Žádost o servisní zásah
  Napsal Administrator   
  Neděle, 25 červenec 2010
  Nově jsme pro vás připravili možnost požádat o servisní zásah přímo zde z webových stránek vyplněním několika základních údajů. Odkaz na žádost se nachází v hlavním menu.
  Aktualizováno ( Neděle, 25 červenec 2010 )
   
  Výpadek internetu 12.7.2010
  Napsal Administrator   
  Pondělí, 12 červenec 2010

  Vyjádření OS STANET k výměně spoje a s ním související neplánované délce výpadku:

  Včera proběhla plánovaná výměna páteřního spoje Šťáhlavy - Radyně. Důvodem byla nestabilita používaného spoje, která se našeho sdružení dotkla zejména v posledních dnech. Tato výměna měla  být dokončena kolem 16-té hodiny a ne ve špičce provozu tj. 19.35hod. Tento čas ovlivnilo prodloužení času fyzické výměny antén, následné problémy při konfiguraci a spuštění spoje. Po všech těchto komplikacích se firmě podařilo uvést spoj do provozu ve 22.35hod 12.07.2010.

  OS STANET

   

  Oficiální vyjádření firmy SLOANE PARK Property Trust :

  """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

  Dobrý den,
  zasílám vyjádření ke včerejšímu neplánovanému výpadku na službě CUST-STANET-IP-POP1.SP-1.

  Dne 12.7.2010 v odpoledních hodinách došlo k plánované výměně mikrovlnného spoje Radyně - Šťáhlavy. Práce na instalaci spoje skončily v 19:35. Služba se na 20 minut rozeběhla, poté opět vypadla, ačkoli podle údajů dostupných z managementu všech aktivních prvků po trase vypadala jako plně fukční. Nicméně CPE zákazníka bylo nedostupné a nebylo lze přenést žádná data.
  Přes usilovnou snahu několika techniků se ji nedařilo rozeběhnout ani konfiguračními zásahy na páteřním switchi a routeru, ani restartem CPE. Řešení přinesl až restart obou rádiových jednotek spoje Radyně - Šťáhlavy.

  Za způsobené potíže přijměte prosím naši omluvu.

  S pozdravem

  Ladislav Kučera
  NOC
  SLOANE PARK Property Trust 

  """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

   

   

   

  Aktualizováno ( Úterý, 13 červenec 2010 )
  Celý článek...
   
  Výměna páteřního spoje - aktualizace termínu
  Napsal Administrator   
  Sobota, 10 červenec 2010

  V pondělí 12.7.2010 proběhne výměna páteřního spoje do sítě internet. Při této výměně dojde k výpadkům konektivity.

  Děkujeme za pochopení

  Aktualizováno ( Sobota, 10 červenec 2010 )
   
  << Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 Následující > Konec >>

  Výsledky 1 - 8 z 59

  Hlavní menu
  Domů
  Kdo jsme?
  Kontakt
  Dokumenty
  Náš účet
  Fórum
  Odkazy
  Galerie
  Žádost o připojení
  Žádost o servisní zásah
  Vyhledávání
  Firmy
  Administrátor
  Přihlášení

  Zapomenuté heslo
  Ankety
  Syndikování
  Statistiky
  Návštěvníků: 5817616
  Svatek
  Dnes je: Pátek, 22 červen 2018
  Dnes má svátek: Pavla
  Zítra má svátek: Zdeňka
  Predpoved pocasi
  Předpověď pro ČR zítra Předpověď pro ČR pozítří
  © 2018 Stanet
  Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.